İP UÇLARI

 • Evinizi yenilerken unutmamanız gereken ipuçları.

  Canlı renkleri koyu renk bir duvar ile birleştirin.
  Işıklandırmaya özel önem gösterin.
  Beyaz koltukları etnik desenli yastıklarla renklendirin.
  Doğal bir görünüm için kahverengi ve yeşili birlikte kullanın.
  Parlak bir renk seçin ve sandalyelerinizi bu renkle kaplayın.
  Sofistike bir görünüm için dev bir kütüphane kullanın.
  Sürekli yaz havası için duvarlarınızı maviye boyayın.
  Yaşayan bir görüntü için canlı çiçekler yetiştirin.
  Zengin bir dokunuş için cesur perdeler tercih edin.
  Bir duvarınızda doğal taş kaplamalar kullanın.
  Büyük boyutlarda bir sanat eseri evinizin havasını değiştirecek.
  Pastel renkli uzun perdeler huzur veriyor.
  Manzaranız çok güzelse mobilyaların rengini mümkün olduğunca açık seçin.

 • Açık Perdeler: Mükemmel görünen perdeler çok güzel olabilir ama onları kapalı tutmak ve odayı karartmak artık tarih oldu. Daha büyük camlar ve daha fazla güneş ışığı ve basit perdelerle daha modern ve daha şık görünümler elde edersiniz.
 • Renkli Banyo: Artık banyolardaki beyaz demode oldu daha canlı birbirine zıt düşen renkler ile karıştırarak daha geniş ferah banyolar yapılana bilir. . Dolaylarınıznda sadece kapaklarını değiştireerk ucuz bir yolla büyük değişiklik yapmış olursunuz.
 • Tablolar Yerine Aynalar Kullanın: Aynalar odaların daha büyük ve parlak gözükmesi için maksimum ışık avantajı sağlar. Eğer güzel bir bahçe manzaranız varsa, hemen karşısına takacağınız büyük bir ayna ile bahçenin yansımasını odanıza kattığınız derinlik ile birleştirebilir ve bu yeşilliğin odanın bir çok farklı açısından rahatça gözükmesini sağlayabilirsiniz.

İP UÇLARI

 • Tavandan aydınlatma hem evinizi daha modern gösterecektir hemde direk ışığa bakmaktan kaynaklanan göz yorgunluğunu ortadan kaldıracaktır.
 • Halıları ve Kilimleri Kaldırın: Parke zemin daha hijyenik ve daha kullanışlıdır. Parkenin yapısı bozulmadığı sürece ahşap zeminleri gizlemeyin. Üstelik odalar daha temiz ve ferah görünür.
 • Abajurları Değiştirin: Bir odanın görünümünü daha temiz ve modern hale getirmek için eski abajurlardan kurtulun. Bunları yenilemek için ucuz ürünlerin satıldığı yerlerden özellikle beyaz ve yakını tonları tercih edin.
 • Metal Renkli Eşyalar: Bir odanın görünümünü daha modern ve çağdaş yapmanın en kolay yollarından biri odaya metal görünümlü veya renkli eşyalar eklemektir. Gümüş rengine yakın deri yastıklar, bronz bir sehpa veya bakır bir tepsi eklemek kadar kolaydır. Metalik renkler çekiciliği arttırır ve sıradan renklere göre estetiği daha tartışmasızdır.
 • Masayı Hazır Tutun: Yemek masanızı modern bir görünümle hazır tutun. Temiz bir masa örtüsü, parlak paslanmaz çelikten çatal bıçaklar, kadehler ve canlı renklere sahip peçeteler ekleyin.
 • Mutfakdaki rahat ve huzur için mutfak dolaplarını değiştireceğinize ucuz ve düşük bir bütçe ile sadece kapak ve taçları değiştirerek yeni bir görünüm ve farklı bir mutfak elde etmiş olursunuz.
 • Ufak bir bütçe ile modern görünüm için salonunuza taş duvar uygulaması yapın. Kaplama veya taş desen duvar kağıdı yapabilirsiniz.

01. KONSEPT TASARLAMA

Yeni bir dokunuşa mı ihtiyacınız var? Evinizin her köşesini aydınlatacak yeni fikirler ve rötuşlar konusunda size yardımcı olmak için burdayız. Yenileme çok zor bir iş olabilir, ancak yeni fikirler ve güçlü ekibimiz ile Evinizin kullanımını kolay hale getireceğiz.

Yenilemenin ilk aşamalarından itibaren tadilat yönetimi, muhteşem sonuçlar elde etmek için istediğiniz her proje için kapsamlı entegre çözümler sunarız. Her projenin bir gerçeklik haline getirilmesi için gereken kaynaklara ve bilgiye sahibiz.

02. TASARIM AŞAMASI

Şirket politikamız her projeye olan bağlılığımız, isteklerinizi yerine getirmeniz ve hayalinizdeki Evinizin sıfırdan inşa etmenin anahtarıdır. Fikirler ve işçilik kalitesi böyle harika bir takım yapar, değil mi? Size sadece tek bir tıklama ile tüm birikim ve uzmanlığımızı ikram ediyoruz.

03. ÜCRETSİZ KEŞİF VE ÜCRETLENDİRME

Antalya merkezinde bir telefon numarası kadar yakın olan işyerimiz size en kısa sürede ücretsiz keşif hizmetini veriyoruz

04. YAPIM AŞAMASI

Proje aşaması geçildikten sonra projeye uygun ince bir işçilik ile sizlerin memnuniyeti için çalışkan ekibimiz, hızlı ve planlı şekilde Evinizin teslim aşamasına getiriyoruz

Hakkımızda

HEDEFLERİMİZ

Biz Dekorasyonda, her türlü inşaat hizmetinde mükemmelliği yakalayan inşaat pazarındaki en iyi şirketlerden biri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemekteyiz.

GÖREVİMİZ

Sizlere doğru fiyat ile en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz

VİZYONUMUZ

Farklı Fikirler yenilikçi çözümler için . Yenilik ve teknolojik hayatımızın ve bizim olmazsa olmazıdır, bu doğrultuda Evinizin için en iyi sonuçları sizlerin memnuniyeti dahilinde tasarlayıp inşaa ediyoruz